Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje

Členové VI. KPDM ZK


předchozí volební období | následující volební období


Období: 12. 5. 2010 – 6. 5. 2011
Aktualizace: 12. 5. 2010

  1. Miroslav Barot (SOŠ Holešov; kooptační skupina); VČŠZ
  2. Marie Bartošová (Integrovaná střední škola – Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí); VK
  3. Jan Bezděk (Gymnázium Jana Pivečky Slavičín), místopředseda; VZEU
  4. Martin Bosák (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť), člen předsednictva; VČŠZ
  5. Radim Botek (ZŠ Mánesova Otrokovice; kooptační skupina), člen předsednictva; VO
  6. Kamila Číháková (SŠ Kostka, Vsetín); VČŠZ
  7. Zbyšek Čižmář (Základní škola Zlín, Komenského 78); VČŠZ
  8. Ivana Čubová (SOŠ Holešov); VČŠZ
  9. Josef Divoký (ZŠ Mánesova Otrokovice); VK
  10. Aneta Doležalová (Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště); VČŠZ
  11. Kristýna Domokošová (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín; kooptační skupina), předsedkyně; VO
  12. Petra Dulínková (Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště); VK
  13. Jaroslav Filák (SPŠS Vsetín); VZEU
  14. Daniel Filo (Střední škola hotelová Zlín); VČŠZ
  15. Markéta Fryštacká (Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín); VK
  16. Simon Gabriel (Základní škola Zlín, Kvítková 4338; kooptační skupina), tajemník; VO
  17. Terezie Görigová (Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín); VK
  18. Aneta Halamíčková (ZŠ UNESCO, Uherské Hradiště); VČŠZ
  19. Kateřina Hanáková (ZŠ Koryčany); VZEU
  20. Kamila Hönigová (Gymnázium Otrokovice), členka předsednictva; VČŠZ
  21. Kateřina Horáčková (TSOŠ veterinární, Kroměříž); VZEU
  22. Sofie Hostýnková (Gymnázium Staré Město); VK
  23. Ladislav Icela (Integrovaná střední škola – Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí); VO
  24. Eliška Jarmerová (SPŠS Valašské Meziříčí); VČŠZ
  25. Petr Kanyza (Gymnázium Staré Město); VK
  26. Vojtěch Kašpárek (Základní škola Zlín, Kvítková 4338); VČŠZ
  27. Mirek Kořenek (Gymnázium Valašské Klobouky); VČŠZ
  28. Jakub Krejčík (Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín); VZEU
  29. Ondřej Krejčiřík (SPŠP-COP Zlín); VK
  30. Beata Kůdelová (Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín); VZEU
  31. Patrik Lendler (ZŠ M. Alše 558, Zlín); VČŠZ
  32. Kristýna Lhotská (ZŠ M. Alše 558, Zlín); VČŠZ
  33. Kateřina Lukášová (Gymnázium Kroměříž); VK
  34. Jakub Merc (Gymnázium Kroměříž); VK
  35. Michaela Moravčíková (Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště); VK
  36. Richard Němec (Gymnázium Kroměříž); VK
  37. Žaneta Olšáková (ZŠ UNESCO, Uherské Hradiště); VČŠZ
  38. Veronika Ondryášová (SPŠS Valašské Meziříčí); VČŠZ
  39. Václav Pavelka (SŠ COPT Kroměříž Nábělkova 539); 
  40. Markéta Pešková (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín), členka předsednictva; VK
  41. Kateřina Plechařová (Základní škola Komenského 78, Zlín); VČŠZ
  42. Marta Rusková (Základní škola Křižná, Valašské Meziříčí); VK
  43. Kateřina Řezníčková (Základní škola Koryčany); VZEU
  44. Ivana Sáblíková (Gymnázium Valašské Klobouky); VČŠZ
  45. Jaroslav Schindler (SŠ COPT Kroměříž Nábělkova 539); 
  46. Gabriel Simon (Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Zlín, Kvítková 4338); VČŠZ
  47. Václav Sláčík (Střední škola hotelová Zlín); VZEU
  48. Monika Škamralová (Gymnázium L. Jaroše Holešov), členka předsednictva; VK
  49. Kateřina Šulová (Základní škola Křižná, Valašské Meziříčí); VZEU
  50. Jakub Šustr (Gymnázium J. A. K. Uherský Brod); VZEU
  51. Kateřina Vaněčková (Gymnázium J. A. K. Uherský Brod); VK
  52. Alexandra Vovčenková (ZŠ Mánesova Otrokovice; kooptační skupina); 
  53. Jan Walek (Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín); VZEU

Pozn.: VČŠZ: Výbor pro volný čas a školní záležitosti, VK: Výbor kulturní, VO: Výbor organizační, VZEU: Výbor pro záležitosti Evropské unie.

Bývalý správce, tisk, přečteno 1361x

ČINNOST KRAJSKÉHO PARLAMENTU DĚTÍ A MLÁDEŽE ZLÍNSKÉHO KRAJE JE FINANČNĚ PODPOROVÁNA ZLÍNSKÝM KRAJEM