Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje

Členové VII. KPDM ZK


předchozí volební období | následující volební období


Období: 6. 5. 2011 – 2012
Aktualizace: 9. 12. 2011

  1. Barot Miroslav (Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci (kooptační skupina)); člen Předsednictva do 9. 12. 2011; VČŠZ
  2. Bičej Vít (Gymnázium Valašské Klobouky); VZEU
  3. Bláhová Veronika (Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín); VZEU
  4. Bláhová Markéta (Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072); VO
  5. Borik Lukáš (Střední odborná škola technická Uherské Hradiště);
  6. Botek Radim (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť (kooptační skupina)); člen Předsednictva; předseda od 9. 12. 2011; VK
  7. Divoký Josef (Základní škola Mánesova Otrokovice); VK
  8. Doležalová Aneta (Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště); VČŠZ
  9. Dolinová Zuzana (Střední odborná škola technická Uherské Hradiště); VK
  10. Domokošová Kristýna (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín (kooptační skupina)); místopředsedkyně do 9. 12. 2011, tajemnice od 9. 12. 2011
  11. Elisová Barbora (Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350); VK
  12. Fiala Vojtěch (Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí); VČŠZ
  13. Filák Jaroslav (Střední průmyslová škola strojnická Vsetín); VZEU
  14. Gabriel Simon (Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště (kooptační skupina)); předseda do 9. 12. 2011; VO
  15. Hluštíková Patricie (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť); VO
  16. Hönigová Kamila (Gymnázium Otrokovice); členka Předsednictva; VČŠZ
  17. Hönigová Barbora (Základní škola Zlín, Okružní 4685); VČŠZ
  18. Icela Ladislav (t. č. Integrovaná střední škola – Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí (kooptační skupina)); člen Předsednictva do 9. 12. 2011; tajemník do 9. 12. 2011; VČŠZ
  19. Jakša Petr (Základní škola Mánesova Otrokovice); VK
  20. Jarmerová Eliška (Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí (kooptační skupina)); VČŠZ
  21. Kašpárek Vojtěch (Základní škola Zlín, Kvítková 4338); VČŠZ
  22. Kolečková Zuzana (Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm); VK
  23. Koníčková Tereza (Základní škola Zlín, Okružní 4685); VČŠZ
  24. Krejčík Jakub (Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín); VČŠZ
  25. Kůdelová Beáta (Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín); VZEU
  26. Lendler Patrik (Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558); VČŠZ
  27. Malík Nikolaj (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín); člen Předsednictva; VZEU
  28. Marková Nathalie (Gymnázium Otrokovice); VZEU
  29. Mazáčová Zuzana (Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm); VK
  30. Merc Jakub (Gymnázium Kroměříž); VK
  31. Musil Ondřej (Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350); VK
  32. Navrátil Vlastimil (Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov); VČŠZ
  33. Nováková Aneta (Střední odborná škola – PaedDr. Stratil s. r. o. ); VČŠZ
  34. Oškera Adam (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín); člen Předsednictva; místopředseda od 9. 12. 2011; VZEU
  35. Roman Jan (Gymnázium Jana Pivečky Slavičín);
  36. Rozumková Veronika (Základní škola Mánesova Otrokovice); VK
  37. Řepa Václav (Gymnázium Valašské Klobouky); VK
  38. Slíva Matěj (Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod); VČŠZ
  39. Suchánková Markéta (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť); členka Předsednictva do 9. 12. 2011; VK
  40. Šustr Jakub (Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod); VČŠZ
  41. Trčka Tomáš (Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť (kooptační skupina); člen Předsednictva od 9. 12. 2011); VČŠZ
  42. Vaněk Jan (Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072); VČŠZ
  43. Vaňková Kateřina (Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072); VO
  44. Žůrková Adéla (Gymnázium Kroměříž); VČŠZ

Pozn.: kooptační skupina: delegát byl zvolen předchozím KPDM ZK (nejvýše 7 delegátů); VČŠZ: Výbor pro volný čas a školní záležitosti, VK: Výbor kulturní, VO: Výbor organizační, VZEU: Výbor pro záležitosti Evropské unie.

Bývalý správce, tisk, přečteno 2109x

ČINNOST KRAJSKÉHO PARLAMENTU DĚTÍ A MLÁDEŽE ZLÍNSKÉHO KRAJE JE FINANČNĚ PODPOROVÁNA ZLÍNSKÝM KRAJEM