Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje

Činnost VK

Kulturní výbor se sešel 17. ledna 2012.

Termín konání MusicFestu byl pevně stanoven na 4. května 2012. Ve stejný den se koná i závod RUN UP, a proto byla řešena i možná spolupráce s touto akcí. Společně jsme dali seznam dotazů ohledně této akce – koordinátor p. Štěpán pošle tento seznam organizátorovi (lehce ztížená komunikace – pobývá v Olomouci, hovoří francouzsky).

Bude vhodné vytvořit plakát, který se rozešle školám, a e-mail, kam budou zájemci posílat své nahrávky. Úvodní plakát – leták (54×) – jednoduchý A4 – rozešle se do středních škol po Zlínském kraji (respektive osobně roznosí).

Vystoupení na MusicFestu by mělo trvat cca půl hodiny (max. 45 min.). Pro přihlášení stačí tři skladby, cca 15 min dohromady, dodat jako *.mp3 nebo odkaz (který ale bude zaručeně fungovat).

V pátek na řádném zasedání se vybere komise pro výběr kapel. Meziprogram se bude řešit hlavně podle spolupráce s RUN UPem. Hypoteticky je možné zajistit M. Kolečkářovou – jako extra host.

Info od VZEU: 27. 1. 2012 – přednáška Eurocentra – tématem je Maďarsko; info do předsedy KPDM ZK: Anglická soutěž – viz pátek, řádné zasedání 20. 1. 2012.

Zapsal: Nikolaj Malík

««« Předchozí text: Činnost VČŠZ Následující text: Činnost VZEU »»»

vložil: Bývalý správce | Úterý 10. 04. 2012, 20.17 | tisk | KPDM ZK, Mládež

ČINNOST KRAJSKÉHO PARLAMENTU DĚTÍ A MLÁDEŽE ZLÍNSKÉHO KRAJE JE FINANČNĚ PODPOROVÁNA ZLÍNSKÝM KRAJEM